40 Yıllık Tecrübe

Zaman geçtikçe heyecanımız gençleşiyor. 40 yıllık tecrübesi ile EKE METAL sektörün öncü kuruluşları arasında olmanın haklı gururunu yaşıyor.

İthal Ürün Portföyü

Kendi üretimlerinin dısında Almanya, Belçika ve İtalya menşeli her türlü Rulo ve Paket Sac ithalatını da gerçekleştiren EKE METAL GROUP, sektörün ve müşterilerinin ihtiyaçlarına gore mal cinslerini çeşitlendirmektedir.

Eke Metal Grubu

1975 senesinde küçük bir depoda başlayan ilk heyecanımız bu gün Kırkı aşkın ülkeye taşınıyor.

Grup Şirketlerimiz

Hafızoğlu Nakliyat

Zamanın Değişilmez değerini bilen Lojistik Çözüm Ortağınız Hafızoğlu Nakliyat her zaman verdiği ve vereceği taahhütlerin arkasında titizlikle durmakta ve sunmuş olduğu hizmetleri “Kalite, Güvenlik ve Zamanında Teslim” prensibi nedeni ile sadece kendi özmal araçları ile gerçekleştirmektedir. EKE ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde faaliyetlerini devam ettiren firmamız her geçen süre zarfında filosuna kattığı yeni araçlar ile müşterilerine verdiği hizmetlere değer katmaya ve müşterilerimizin yükselen beklentilerine ve taleplerine çözüm üretmeye devam etmektedir”

EK-MAK A.Ş.

2005 yılında EKE ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde faaliyete başlayan EKE ŞİRKETLER GRUBUNUN en genç üyesi EKMAK gelişen yapısı ve değişime ayak uyduran esnekliği ile müşterilerinin taleplerine gore imalatını şekillendirmekte, teknolojisine yaptığı yatırımları ile her geçen gün adından övgü ile söz ettirmektedir. Her türlü Çelik Konstrüksiyon ve Çelik Yapı imalatı, Çatı Kiriş ve Panelleri imalatını da gerçekleştiren EK-MAK bu alanda da adından söz ettirmektedir.

Eke Fence

firmamız kurulduğu ilk yıllardan itibaren yaptığı yeni yatırımlar ile ürün çeşitliliğini arttırmış, sektörünün öncü firmaları arasına girmiştir. Kaynaklı Hasır ve Panel teller alanında faaliyet gösteren firmamız PATENTLİ DEKORATİF TEL PANELLER ile de Panel Tel Kavramını bir üst kulvara taşımış ve sektöre sağladığı yenilikler nedeni ile de adından övgü ile söz ettirmiştir. En iyi yatırım Kaliteye yapılan yatırımdır prensibini ilke edinen firmamız sektörde taşıdıgı kalite sorumluluğunun bilincinde olarak müşterilerinin taleplerine güçlü stok yapısı ile destek vermektedir.

Eke Tekstil

Kurulduğu ilk yıllardan itibaren ihracat odaklı çalışan Eke Tekstil 20 yılı aşkın ihracat tecrübesi ile artıkö yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. AR-GE çalışmalarına artarak devam eden EKE TEKSTİL “HAMAM, EKE HOME” markaları ile de adından söz ettirmektedir. USA da satılan her 5 Havludan 1’inin EKE markasını taşımasının haklı gururunu yaşıyan EKE TEKSTİL kalitesini bir çok ödül ile de tescil ettirmiştir.

EKTES

Ektes'in ağırlıklı ürünleri, her türlü yer ve duvar seramikleri, yapıştırıcıları, her türlü vitrifiye malzemeleri, fittings malzemeleri, sıhhi tesisat boru ve eklentileri, armatür ve musluk çeşitleri, banyo aksesuarları, küvetler, yer ve duvar granit kaplamalar vb. malzemelerdir.

Eke Tasarım A.Ş.

İthal hazır mutfak, banyo aksesuarları, dekorasyon malzemeleri ve her türlü inşaat malzemesi toptan ve perakende ticareti yanında tasarım ve mimarlık hizmeti de vermektedir. Eczacıbaşı A.Ş., İntema A.Ş., İntermart A.Ş., İrev Pazarlama, Franke Mutfak, İlksernit A.Ş. vb. firmaların ana bayiliğini yapmaktadır.

Bize Ulaşın

+90 258 371 11 55 / +90 258 371 32 00  Sümer Mh. 2257 Sk. No:2 Merkezefendi / DENİZLİ